Kontakta oss

Kontakta oss på Hotel Concept för skräddarsydd rådgivning och samarbete där vi lyssnar på dina behov och hittar de optimala lösningarna för ditt projekt.

Hotel Concept Sverige

Kurödsvägen 3B
SE-451 55 Uddevalla
Telefon +46 (0)522 388 00
Organisationsnummer: 559127-0748

Hotel Concept Norge

Hotel Concept AS
Fjordalléen 16
NO-0250 Oslo
+47 22 83 33 36
Organisationsnummer: 997 357 124

Hotel Concept Danmark

Frederiksborggade 15
2nd. and 3rd floors
1360 Copenhagen
+45 33 68 16 04

Teamet

Marcus Velin Hotel Concept

Marcus Velin

Project Owner / CEO

+46 (0)70 452 85 36
marcus@hotelconcept.se

Team demo

Anneli Löfström

CFO

+46 (0)70 929 24 71
anneli.lofstrom@hotelconcept.se

Linda Appelqvist Hotel Concept

Linda Appelqvist

Project Owner / Sales

+46 (0)706 53 09 82
linda@hotelconcept.se

Team demo

Amanda Grydbeck

Purchasing & Aftersales

+46 (0)72 500 33 31
amanda.grydbeck@hotelconcept.se

Team demo

Petra Risberg

Accounting

+46 (0)76 799 92 20
ekonomi@hotelconcept.se

Team demo

Isabella Sesar

Financial Assistant

+46 (0)76 822 22 35
ekonomi@hotelconcept.se

Team demo

Mathias Björding

COO

+46 (0)72 381 39 00
mathias@hotelconcept.se

Tobias Florén Hotel Concept

Tobias Florén

Owner

Team demo

Tobias Isaksson

QEHS & IT

+46 (0)70 453 03 50
Tobias.isaksson@hotelconcept.se

Team demo

Joakim Karlsson

Project Manager

+46 (0)72 146 29 73
Joakim.karlsson@hotelconcept.se